top of page
2023 р. Проєкт Центральної міської бібліотеки «Бібліотека - місце добра і допомоги» в рамках Програми «Інтеркультурні міста», благодійна фінансова допомога у сумі 33 716,75 грн. від м. Ставангер, Норвегія (координатор української мережі Інтеркультурних міст, експерт ради Європи — Ксенія Хованова-Рубікондо). Автор - директор Бабічева Л.В.
2022 р. Проєкт «Від серця до серця» в рамках Програми «Інтеркультурні міста», благодійна фінансова допомога у сумі 30 523,50 грн. від м. Ставангер, Норвегія (координатор української мережі Інтеркультурних міст, експерт ради Європи — Ксенія Хованова-Рубікондо). Автор - директор Бабічева Л.В.
2021 р. Проєкт «Вільний 3D-кінотеатр у бібліотеці» в ЦМБ (вартість 50 тис. грн) за проєктом Бюджету участі в м. Павлоград в 2021 році. Автор - директор Бондаренко Л.М.
2021 р. Міні-грант на проведення в ЦМБ Дня біженця від Агентства ООН у справах біженців за участю Ініціативної групи матерів-переселенців, лікарів школи «Мамочка» та небайдужих павлоградців (вартість 14 тис. грн.). Автор - бібліотекар Бібліомайстерні сімейного дозвілля Чичирко С.О.
2019 р. Проєкт «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на Сході України та іхніх сімей» від Міжнародної організації з міграції ООН за фінансування ЄС. На базі  ЦМБ ініціативною  групою  створено ком’юніті-центр «Захоплені життям». Попередня тривалість проекту - 1 рік 3 місяці. Загальна вартість 12 тисяч євро. Автори проєкту - директор Бондаренко Л.М., методист ЦБС Борисенко Т.В.
2018 р.  Конкурс міні-грантів в рамках проєкту "Громада своїми руками". Проєкт БСЧ №5 "Соціальний проєкт 55+, або пенсійні перегони". Автор проєкту - заст. директора по роботі з дітьми Бабічева Л.В., вартість - 76,8 тис. грн.
2018 р. Увійшли як партнер в міні-проєкт "Павлоград єднає", який впроваджувався в рамках проєкту "Підвищення спроможності груп внутрішньо переміщених осіб".
2018 р. Конкурс Українського культурного фонду (УКФ) з проєктом "ТОНлайн-студії Ripk@". Автор проєкту - заст. директора по роботі з дітьми Бабічева Л.В., вартість - 145 тис. грн.
2017 р.  Проєкт для ВПО "Взаємодія – крок до дій" від Міжнародної організації з міграції в рамках проекту "Сприяння відбудови та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення України, за підтримки ЄС. Автори проєкту - заст. директора по роботі з дітьми Бабічева Л.В. та ініціативна група матерів-переселенців, фактична вартість - 388 тис. грн.
2016 р.  Проєкт малих грантів, який фінансувався Міністерством закордонних справ Нідерландів через організацію  VNG International / ПАКС «АРТ-територія «Всі свої» (ВБСЧ №2, капітальний ремонт і обладнання залу культурних проєктів, 200 тис. грн). Автори проєкту - заст. директора по роботі з дітьми Бабічева Л.В., Агенція економічного розвитку, ветерани АТО.
2015 р.  "Кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudays.ua (ЦМБ, ЦДБ).
2015 р.  "Програма професійних навчальних поїздок і вивчення досвіду провідних бібліотек України"(м. Львів – переможець заст. директора по роботі з дітьми Бабічева Л.В. від ЦДБ, м. Ужгород – переможець методист ЦБС Борисенко Т.В. від ЦМБ).
2015 р.  Проєкт "Працевлаштування та розвиток трудових ресурсів в бібліотеках" (ЦМБ).
2014 р.  "Партнерство бібліотеки і громади" (ЦМБ, філія №6, філія №5).
2013 р.  "English 123 у бібліотеці" (ЦМБ, ЦДБ, філія №2, філія №6).
2011 р.  "Глобальні бібліотеки "Бібліоміст-Україна""Організація нових бібліотечних послуг з використання вільного доступу до Inernet" (ЦМБ, ЦДБ, філія №2, філія №6). Автори проєкту - методист ЦБС Мозолєва І.М., бібліотекар ЦДБ Репешко Т.І.
2007 р.  LEAP-CONNECT II (ЦМБ). Автор проєкту - директор Бондаренко Л.М.
2005 р.  LEAP-CONNECT (ЦМБ). Автор проєкту - директор Бондаренко Л.М.
2003 р.  LEAP-DELTA (ЦМБ). Автор проєкту - директор Заброда Л.Г.
2001 р.  "Інтернет для читачів публічних бібліотек" LEAP (ЦМБ). Автор проєкту - директор Заброда Л.Г. Загальна вартість проекту - 18 739 $. На отримані кошти була закуплена комп'ютерна техніка і був відкритий перший Інтернет-центр в місті Павлоград.
bottom of page